Czy DVB-T to niewypał?

0 głosów
pytanie zadane 8 lutego przez użytkownika Cracker (200)

DVB-T w Polsce to kompletny niewypał! Inwestujmy w rozwój światłowodowych sieci szkieletowych! Niebawem wszyscy będą oglądać TV przez sieć. Kto się zgadza łapka w górę!

4 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 10 kwietnia przez użytkownika Telemaniak
Racja my juz nie oglądamy tradycyjnej telewizji, wszystko praktycznie oglądamy z aplikacji TVN Player i tym podobnych które są zainstalowane w tv. Telewizor podłączony na stałe kablem do routera i tyle, szczerze nie wiemy jak można oglądać tradycyjną telewizję  bo ilość reklam w niej jest nie do zaakceptowania.
0 głosów
odpowiedź 10 kwietnia przez użytkownika Bąbel
Niewypał totalny, była dobra telewizja naziemna to zmienili, na cyfrowy badziew, który się nadaje.... Mamy zatem tkzw. zasięg teoretyczny :] No i racja z tym, że to nie jest czas na wdrażanie takiej technologii, to miało sens 20 lat temu, jak to zrobili wtedy na wyspach a nie teraz gdzie za chwilę sieć światłowodowa będzie przekaźnikiem większości usług.
0 głosów
odpowiedź 12 kwietnia przez użytkownika JustkaB.
Mam łapkę w górze! Lubię Smart TV!
0 głosów
odpowiedź 12 kwietnia przez użytkownika Orki
Racja, mieszkam na warszawskiej Woli i nie mogę złapać nic z tego DVB coś tam, wcześniej kawałek kabla antenowego wystarczył żeby oglądać telewizję, a teraz nawet z anteną jak coś złapię to i tak tnie i zawiesza się obraz, że nie można oglądać, więc skoro w dużym mieście nie działa ta cała cyfrowa telewizja to co dopiero w mniejszych miejscowościach.. też oglądam telewizję ze smartTV, na zwykłym łączu 10 MB/s jest super płynnie...
Witaj w serwisie ArivaHD.pl! Kiedyś dyskutowaliśmy tylko o elektronice, dzisiaj poruszamy każdy dowolny temat. Jesteśmy najstarszym serwisem wymiany wiedzy. Masz pytanie lub chcesz się podzielić ciekawą informacją to załóż temat na ArivaHD.pl
...