Marta Linkiewicz zwierza się WuWuniowi

0 głosów
pytanie zadane 14 marca przez użytkownika Fanboy

Marta Linkiewicz swoją popularność zawdzięcza skandalizującemu filmikowi, w którym chwaliła się razem z koleżanką "Z tym się jebałam, z tym się jebałam i temu ciągnęłam". Koleżanki chwaliły się, że uprawiały grupowy seks czarnoskórymi raperami z zespołu Rae Sremmurd.

Dzisiaj na warsztat dziennikarski Martę Linkiewicz wziął Wuwunio, zobaczcie co z tego wyszło https://www.youtube.com/watch?v=gjWS0wM7Ri4

4 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 7 kwietnia przez użytkownika Robi
Ten wywiad Wuwunia z tą całą Linkiewicz vel "z tym się je****m a temu cią*****m" to jakaś masakra. Ta Linkiewiczowa jest gorsza od dziewczyn z agencji bo tamte przynajmniej się nie obnoszą z tym co robią.
0 głosów
odpowiedź 8 kwietnia przez użytkownika Judi
Obejrzałam wywiad z nią i mam mieszane uczucia, z jednej strony przeraża mnie, że zrobiła to co zrobiła dla tego "fejmu" z drugiej myślę, że mogła sobie całą tą historię zmymyślić i bawi się tą historią.
0 głosów
odpowiedź 12 kwietnia przez użytkownika JustkaB.
Myślę, że ona myśli innymi kategoriami. Może to początek nowego pokolenia bez tabu.
0 głosów
odpowiedź 29 kwietnia przez użytkownika Srae
Ktoś widział seks taśmy marty linkiewicz? To jest prawdziwe czy ściema, laska na filmiku wygląda jak Marta Linkiewicz, tych sraesremurd to nie znam wiec się nie wypowiem.
komentarz 8 maja przez użytkownika Olo
edycja 8 maja
To ściema te seks taśmy zresztą w jednym z tych wywiadów wuwunia linkiewicz sama mówiła, że to nie ona.
Witaj w serwisie ArivaHD.pl! Kiedyś dyskutowaliśmy tylko o elektronice, dzisiaj poruszamy każdy dowolny temat. Jesteśmy najstarszym serwisem wymiany wiedzy. Masz pytanie lub chcesz się podzielić ciekawą informacją to załóż temat na ArivaHD.pl
...