Maja Sablewska robiła botoks i wygląda prawie jak Ewa Minge

0 głosów
pytanie zadane 9 marca przez użytkownika Mr. Pump

Maja Sablewska stosuje botoks, sama oficjalnie zachęca do korzystania z botoksu. Nie wiem czy botoks jest zdrowy ale wiem jedno, Sablewska po botoksie wygląda już prawie jak Ewa Minge czyli nie przypomina siebie. Swoją drogą, ciekawe skąd się wzięła moda na deformowanie sobie twarzy...? Jak myślicie?

5 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 8 kwietnia przez użytkownika Judi
Generalnie nie mam nic przeciwko delikatnemu liftingowi, który maskuje nasze niedoskonałości, ale to co robią niektórzy celebryci to naprawdę przegięcie. Teraz oglądałam program Kuba Wojewódzki z Krystyną Jandą i mam wrażenie, że Kuba zrobił sobie lekki lifting, bo jego twarz wygląda jak lekko opuchnięta, ale generalnie nie wygląda źle, więc takie delikatne zmiany są OK!
0 głosów
odpowiedź 10 kwietnia przez użytkownika Kimi
edycja 10 kwietnia
Minge powiedziała, że będzie pozywać wszystkie portale i gazety które napiszą że miała operacje plastyczne, bo jej zdaniem miała tylko lekki botoks hahahaha
komentarz 12 kwietnia przez użytkownika JustkaB
Ona chyba twierdzi, że twarz się zmieniła przez chorobę, a Maja mówiła coś, że przez dietę zmieniły jej się rysy twarzy..
0 głosów
odpowiedź 12 kwietnia przez użytkownika BiustkaDżej

Niedługo Maja będzie miała usta przypominające pewien organ kobiecy

komentarz 12 kwietnia przez użytkownika JustkaB
O fuj! co się dzieje z tymi kobietami????
0 głosów
odpowiedź 12 kwietnia przez użytkownika BiustkaDżej
Chcą wabić mężczyzn więc robią co mogą, ta ze zdjęcia zrobiła sobie z ust kolejną dziurkę ;D
0 głosów
odpowiedź 12 kwietnia przez użytkownika Aśka
Chyba najładniej z nich wszystkich wygląda Krzysztof Ibisz, w jakimś wywiadzie przyznał się, ze robił operacje plastyczne i w sumie dobrze, nie ma się czego wstydzić jego twarz przed operacją i po pokazuje tylko, że współczesna medycyna estetyczna naprawdę potrafi zdziałać cuda. Fakt po operacji trudno się było przyzwyczaić że Krzysztof Ibisz to Krzysztof Ibisz, bo wyglądał jak inny facet ale obiektywnie mi jako kobiecie bardziej się podoba po operacji plastycznej. Odnośnie Minge i Sablewskiej, to nie wiem czy one robiły operacje plastyczne, z tego co mówią to nie robiły a jedynie korzystały z botoksu, fakt Minge nie wygląda moim zdaniem najlepiej, ale jeżeli się sobie podoba, to co komu do tego, to jej twarz i tyle, btw. sama bym spróbowała tego botoksu, chciałbym powiększyć kości policzkowe, wiecie może ile to kosztuje i gdzie najlepiej w Polsce to robią?
komentarz 20 kwietnia przez użytkownika WujekDobraRada
Wsadź łeb do ula będzie taniej i szybciej :-)
Witaj w serwisie ArivaHD.pl! Kiedyś dyskutowaliśmy tylko o elektronice, dzisiaj poruszamy każdy dowolny temat. Jesteśmy najstarszym serwisem wymiany wiedzy. Masz pytanie lub chcesz się podzielić ciekawą informacją to załóż temat na ArivaHD.pl
...